Etiketleme Makinaları

Etiketleme Makinaları

Etiket Makinesi Videosunu izleyenlerin %90 Yaralı Buluyor.
0%

Etiketleme Makinaları

Etiketleme makinası nasıl çalışır.?

Etiketleme makinaları, belli ölçüdeki etiketleri ,cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için sizlere sunduğumuz makinelerimizdir.

Etiketleme makine çeşitleri içerisinde silindirik etiketleme makinası, köşeli etiketleme makinası ve düz etiketleme makinası modelleri vardır.  şişe etiketleme makinasında silindirik etiketleme makinasını tercih etmekteyiz.

firmanızın ihtiyaçları için size en uygun etiketleme makinasını Dizayn Makina üzerinden hızlıca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz etiketleme makinasına ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek opsiyonel  özellikler eklenmesini talep edebilirsiniz. Dizayn etiketleme makina modelleri etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma ve benzeri problemleri kesinlikle yapmamaktadır. Dizayn etiket yapıştırma makinesi ile ortalama olarak dakikada 66 adet etiketleme yapılabilmektedir. Dizayn etiketleme makinalarında bulunan akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör ile etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtabilir ve hatasız olarak çalışabilirsiniz.

Bu açıdan sizler için sunduğumuz Etiketleme makinaları ile hızlı, seri ve verimli bir şekilde etiketleme işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Son olarak Etiketleme makinası modelleriyle şişe kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri kolaylıkla etiketlemenize yardımcı olacak ve işlerinizi hızlı ve verimli olacak özellikte yapabilirsiniz.

Etiketleme Makinesi Fiyatları


Etiketleme makinalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Etiketleme makinası fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise, ihtiyacınız olması halinde ekletmek istediğiniz opsiyonel özelliğin neler olduğudur. Hemen etiketleme makinası fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1993 yılında kurulan DİZAYN MAKİNA, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda dolum ve paketleme makinaları ile gıda sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden dolum ve paketleme makina sanayii kuruluşu olmaktır. Hedefimiz, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmer ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır. “Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan,

Teknik Özellikler

Model

Etiketleme Makinası

Kapasite
6500 Adet/h (Pcs/H)
Etiketlenebilecek Ürünler

cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke Vb..

Dolum Gramajı
-
Dolum Nozul Adeti
-
Pnömatik Basınç Gereksinimi
-
Kullanılan Malzemeler

304 - 316 Kalite gıdaya uygun Paslanmaz kullanılır.

Opsiyonel Teknik Özellikler

Opsiyonel özellikler isteğinize göre eklenebilir.

UV lamba, HEPA filtre, Plastik kapak kapatma, Farklı kase şekillerinde dolum, tek makinada farklı ölçülerde dolum aparatları, 2.dolum istasyonu, rulo kesme yapıştırma, hazır kesilmiş folyo yapıştırma, katı veya sıvı nozzel seçeneği, hunide ısıtıcı ve karıştırıcı, çıkış konveyörüne toplama tepsisi, dolum ünitesine transfer pompası, azot gazı.

Etiketleme makinasında aşağıdaki kapasitelerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Etiketleme makinalarıyla birlikte farklı ölçü ve şekillerdeki şişe ve kavanozları, tek ve çift taraflı etiketlemesini yapmak mümkündür. Ayrıca ürünlerin üst tarafınada etiketleme yapmam mümkündür.

[Makina Kodu ] [Tüp Dolum Makinesi Adet Kapasitesi ]
DTL -3 4.000 Adet/Saat(Pcs/H)

Etiketleme makinasındaki sorunlara uzaktan bağlantı ile çözüm buluyoruz.

Otomasyon partneri, yerli üretici GMT’nin PLC, HMI, servo motor ve sürücü, hız kontrol cihazı ve güç kaynaklarına güveniyor. ürettiğimiz makinalarımızı  Endüstri 4.0’a uygun olarak, uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir olması bizim için önemli bir özellik. GMT’nin internet üzerinden PLC’ye bağlanma ve PLC’yi kontrol edebilme özelliği, bizim de kaliteli üretim adına daha sistemli bir alt yapı oluşturmamıza olanak sunuyor. Makinalarımızdaki herhangi bir soruna anında müdahale ederek devamlı çalışmalarını sağlar hale getirdik”